Зворотній зв'язок


Ім'я (обов'язкове)

Телефон (обов'язкове)

Email

Тема

Повідомлення (обов'язкове)

IMG_1710

ТзОВ “Видавничий дім “УКРПОЛ”

До основних завдань компанії “R-ingeneering” входило: – проектування, виготовлення та монтаж модульних котелень R-Energy, що…


Детальніше
IMG_0783

Летичівський комбікормовий завод

Летичівський комбікормовий завод  Компанія «R-ingeneering» займалась облаштуванням виробничих приміщень Летичівського комбікормового заводу. Спеціалісти компанії виконували…


Детальніше
IMG_2707

Агропромгрупа «Пан Курчак»

Компанія «Р-Інжиніринг» виконувала проектно-монтажні роботи на 3 виробничих об’єктах агропромгрупи «Пан Курчак». Були проведені наступні…


Детальніше
IMG_2549

ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» ТМ «Чеботурочка»

Спеціалісти компанії «Р-Інжиніринг» працювали одразу на 6 виробничих об’єктах ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» в м. Устилуг,…


Детальніше
IMG_3415

ТзОВ «Про Тек Вікна Україна»

Компанія «R-Ingeneering» займалась створенням проекту системи теплопостачання та монтажем котельні, що працює на твердому паливі,…


Детальніше

Наші бренди

Високоякісне обладнання для інженерних мереж, яке адаптоване під український ринок та Ваші індивідуальні потреби.

В пропозиціях компанії «Р-Інжиніринг» Ви знайдете обладнання наступних світових брендів:

– Вентиляційне та котельне обладнання Wolf (Німеччина).

Компанія Wolf є експертом в галузі систем опалення, вентиляції, кондиціонування та сонячних панелей. Інженерні системи Wolf знаходять застосування практично в усіх типах будинків. Всі компоненти сумісні і можуть бути скомбінованими у єдину систему, знижуючи експлуатаційні енергозатрати.

– Системи труб та фітингів для опалення та водопостачання Ekoplastik (Чехія).

Ekoplastik на ринку трубопровідних систем з 1990 року. Головна виробнича програма компанії охоплює випуск цілого ряду трубопровідних систем з поліпропілену для мереж напорного трубопроводу, а саме для водопостачання та опалення.

– Стальні радіатори Vogel & Noot (Австрія).

Концерн Vogel & Noot – одна з провідних у Європі фірм-виробників радіаторів загальновизнаної якості. АО Vogel & Noot займається обробкою сталі біля 130 років, і з них більше 70 років виробляє теплове обладнання.

– Підлогові конвектори Polvax (Польща).

Polvax – успішна компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві обладнання для опалення та водопостачання. Групою інженерів компанії ведуться безперервні роботи з розширення переліку продуктів, що випускаються, та моделей, що пропонує компанія.

– Cистеми запірної арматури Herz (Австрія).

Ще з 60-х років минулого століття компанія Herz розробила систему якості, котра дала можливість вже на той час надавати п’ятирічну гарантію на всі вироби. На даний момент Herz має 7 виробничих підприємств в Австрії, Польщі, Румунії, Словенії з загальною кількістю персоналу 1500 людей.

 

– Обладнання для вентиляції Frico (Швеція).

Компанія Frico є визнаним світовим лідером у галузі виробництва повітряних завіс, інфрачервоних обігрівачів та теплових вентиляторів. Ознаками їх продукції є традиційна скандинавська якість і підвищена вимогливість до дизайну виробів.

– Системи ГВП на базі сонячних колекторів Roth (Німеччина).

Компанія Roth є однією з провідних компаній у галузі виробництва систем ГВП на базі сонячних колекторів. Компанія зарекомендувала себе якістю та надійністю своїх товарів.

– Системи фільтрації та водопідготовки води Techwater (Польща).

Techwater – інженерія підготовки води, компанія є виконавцем багатьох інвестицій в Польщі та в Іраку, В’єтнамі, Караганді у різноманітних галузях промисловості, фармації, громадських водопроводах, а також для індивідуальних споживачів.

– Сифони сантехнічні WIRQUIN Plastiques (Франція).

Компанія WIRQUIN Plastiques була заснована в 50-х роках паном Віркен. На початку це був магазин сантехніки. У 1977 році в місті Каркефу, недалеко від Нанта був відкритий завод з виробництва сантехнічної арматури. Постійно розвиваючись, швидко зайняло значну частку французького ринку. Зараз компанія є одним з найбільших виробників сантехнічної арматури у Франції і має партнерів в більш, ніж 50 країнах світу.

– Системи каналізаційних труб Magnaplast (Польша).

Компанія Magnaplast (Польща) – фірма, що входить до складу групи Ostendorf, європейського лідера у виробництві систем каналізації. Компанія почала свою діяльність у 1989 році. Вироби Magnaplast – це системи каналізації, що всюди відомі своєю якістю.

– Розширювальні бачки та гідроакомулятори (Італія).

Більше 40 років компанія Zilmet є світовим лідером з виробництва насосних резервуарів і розширювальних баків. Завдяки накопиченому досвіду Zilmet виділяється своєю гнучкістю на ринку, великим асортиментом товарів і обсягом виробництва (близько 30 000 кінцевих продуктів на день).

– Системи вентиляції та кондиціонування AirWell (Франція).

Французька компанія AIRWELL, що є найбільшим виробником систем кондиціонування, вже більше 60 років у всьому світі асоціюється з кондиціонуванням повітря. Створена в 1947 році фірма, завдяки постійній розробці інноваційних технологій в даний час займає провідні позиції в області виробництва систем кондиціонування як у Франції, так і в усьому світі.

– Теплові вентилятори Flowair (Польща).
Компанія Flowair була заснована в 2003 році і є визнаним експертом в галузі опалення середніх і великих закритих структур. Штаб-квартира компанії та лабораторії знаходяться в Польщі (Гдині).

– Системи запірної арматури Slovarm (Словенія).

Slovarm була заснована в 2000 році. Компанія займається виробництвом і продажем вентилів і кранів для мереж холодної та теплої води, компонентів для опалювальної системи, дрібної арматури, з’єднувальних компонентів і регулювальної арматури.

VBW Engineering – одна з провідних компаній в Європі, СНД і країнах Балтії по виробництву кліматичного обладнання.
Компанія випускає установки різних типів: припливно-витяжні, дахові, бесканальні, підвісні і мініцентральні кондиціонери, а також новий напрямок – кондиціонери з рекуперацією тепла.

Компанія WILO AG є одним з провідних виробників насосів і установок для опалення, кондиціонування, вентиляції, водопостачання і водовідведення. Сьогодні WILO AG налічує представництва в більш ніж 50 країнах і 5000 співробітників по всьому світу. Утворена в 2002 році в результаті злиття Wilo-Salmson AG з Wilo GmbH компанія WILO AG є керуючим холдингом групи Wilo.